Cookies lišta
 • správca elektrických zariadení Farma Hôrka

  Ing. Peter Čaniga

  správca elektrických zariadení Farma Hôrka

  So svietidlami od firmy ABCOM sme veľmi spokojní. Ani  jedno svietidlo nevypadlo, a svietia tak ako sme si predstavovali. Nemám čo dodať.
  Zobraziť osvetlenie farmy

 • majiteľ Biznis Centra Topoľčany

  Ing. Milan Grman

  majiteľ Biznis Centra Topoľčany

  Aktuálne máme v našom biznis komplexe osadených už cez 600ks trubíc a všetky svietia bez zaváhania. V priestoroch máme viac svetla a náklady za energie išli dole. Tieto LED trubice môžem odporučiť.
  Zobraziť osvetlenie priestorov biznis centra

 • vedúci technického oddelenia spoločnosti Topnad

  Milan Michalec

  vedúci technického oddelenia spoločnosti Topnad

  V našich logistických halách sme použili 200ks LED svietidiel SPARK od spoločnosti AB-COM s.r.o., ktorými sme nahradili pôpvodné žiarivkové osvetlenie. Svietidlá majú výborný pomer cena/výkon. Zatiaĺ maximálna spokojnosť, splnili naše očakávania.
  Zobraziť osvetlenie priestorov biznis centra

 • konateľ spoločnosti pap-pex

  Ing. Miroslav Krošlák

  konateľ spoločnosti pap-pex

  Do výrobných hál sme sa rozhodli pre svietidlá Grafias o výkone 140W. Svetlá svietia konštatne bez zaváhania. Svietivosť je v poriadku a sme spokojní.
  Zobraziť osvetlenie priestorov spoločnosti pap-pex

 • starosta obce Borčany

  Ing. Jaroslav Kopčan

  starosta obce Borčany

  Vyjadrovať sa o spotrebe je ešte zavčasu, keďže vyúčtovanie príde až v polovici roka. Čo sa týka svietivosti, som oveľa spokojnejší ako s predchádzajúcimi svietidlami. LED 2G11 svietia lepšie ako žiarivky 72 W.
  Zobraziť osvetlenie v obci

 • starosta obce Horné Chlebany

  Ing. Jozef Ladický

  starosta obce Horné Chlebany

  Trubice zo spoločnosti AB-COM svietia výborne a môžem povedať že som veľmi spokojný. Inštalovali sme ich koncom roka 2015 a náklady sa nám už vrátili (marec 2016).
  Zobraziť osvetlenie v obci

 • konateľ spoločnosti Acroma

  Peter Michalec

  konateľ spoločnosti Acroma

  S panelmi som nadmieru spokojný. Určite odporúčam do kancelárií a prevádzok.
  Zobraziť osvetlenie priestorov Acroma

 • starosta obce Dvorany nad Nitrou

  František Košecký

  starosta obce Obec Dvorany nad Nitrou

  V obci sme nahrádzali v pôvodných svietidlách jednu žiarivkovú trubicu 36W dvoma LED trubicami 2x15W. Spotreba energie je napriek tomu o niečo nižšia ako doteraz, avšak svetlo je ďaleko intenzívnejšie. Získali sme kvalitu, sme veľmi spokojní.
  Zobraziť osvetlenie obce

 • škôlka Prašice

  škôlka Prašice

  učiteľky a deti z MŠ Prašice

  So svietidlami a LED trubicami od spoločnosti AB-COM sme v našej Materskej škole v obci Prašice veľmi spokojné. Je to neporovnateľné s osvetlením, ktoré sme mali v minulosti. Určite odporúčame toto osvetlenie i pre iné materské školy. Stojí za to, do LED osvetlenia od firmy AB-COM investovať.
  Zobraziť osvetlenie v materskej škôlke

 • starosta obce Nová Lehota

  Bohuslav Plačko

  starosta obce Nová Lehota

  Obec Nová Lehota, 916 35 okr. Nové Mesto nad Váhom dovoľujeme si touto cestou poďakovať firme AB-COM s.r.o. Topoľčany za ústretový a ľudský prístup k problémom malých obcí, keď darovaním 10 kusov kompletných LED svietidiel typu ATTACHÉ pomohla vyriešiť dlhodobý problém s modernizáciou verejného osvetlenia cesty lll. triedy prechádzajúcej našou obcou.
  Zobraziť osvetlenie obce

 • starosta obce Dolné Naštice

  Marián Petreje

  starosta obce Dolné Naštice

  Zatiaľ sme vymenili trubice v 25 svietidlách, čo je polovica svietidiel obecného osvetlenia. Predtým sme používali 72W žiarivkové trubice, takže prechodom na 15W LED osvetlenie sme výrazne ušetrili na el. energii. V blízkej dobre plánujem vymeniť všetky trubice v celej obci za Vaše LED.
  Fotografie osvetlenej obce pripravujeme.

 • starosta obce Ladice

  Ing. Juraj Farkaš

  starosta obce Ladice

  Vyskúšal som 10 ks trubíc a som nadmieru spokojný, svietia výborne, z 15 W je to super svietenie. Momentálne zvažujem, že využijem aj staré vyradené svietidlá a dám ich s Vašimi trubicami na každý stĺp v dedine. Som veľmi rád, že som na takúto firmu natrafil.
  Fotografie osvetlenej obce pripravujeme.